Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Tapioka

Máte rádi tapioku?
Že nevíte co to je? Já ano, protože nejdříve zachutnala mi. Rád si dávám s tapioky třeba pudink. Nepochybně je to pokrm nejen chutný, ale i zdravý. V dávných dobách tapioku požívali také staří májové.
V dnešní době se tapioka používá i pro zvláčnění těsta. Tapioka je přirozeně bez lepku, takže je vhodná i pro celiaky.
Ve své podstatě je to škrob, který se získává z kořene rostliny Maniok. Maniok pochází z Indie a Jižní Ameriky. Je to keř vysoký asi 3 – 5 metrů.
 
Když tapioka vyhovuje lidem napříč světem, proč by nechutnala i psům a kočkám ?


Koncem roku 2016 jsme v rámci naší řady Farm Fresh přišli na trh s novými variantami grain free granulí a to beef a pork. I zde jsme kladli důraz na pečlivý výběr těch nejzdravějších surovin. Aktuálně jsme se rozhodli nabídnout i velmi dobrou cenu. Kvalita je u nás vždy na prvním místě.
Dovoluji se vás seznámit ve stručnosti s tím nejdůležitějším, podle čeho poznáte kvalitu, a tím je složení. Hra čísel v nutričních profilech totiž bývá nejednou alchymie, a to jak použít co nejpodřadnější suroviny aby páníček pokud možno nic nepoznal. Tak tedy ještě jednou  - zkuste se zamyslet nad níže uvedenými surovinami ne zcela běžným, ale opravdu vyjímečným krmivem.
Složení BEEF and potato: čerstvé hovězí maso 24%, tapioka 24%, sušené hovězí maso, brambory 20%, bramborový protein, kuřecí tuk, cukrová řepa, pivovarské kvasnice, sušená a rozemleté lusky svatojánského chleba, lososový olej, minerály, droždí 1%, inulin z cikorky 0,2% (zdroj FOS), mannan-oligosacharidy 0,2%, glukosamin 0,037%, chondroitin 0,026%.
 
Složení PORK and potato: čerstvé vepřové maso 24%, sušené vepřové maso 22%, tapioka 22%, brambory 22%, cukrová řepa, kuřecí tuk, sušené a rozemleté lusky svatojánského chleba, droždí 1%, inulin z cikorky 0,2% (zdroj FOS), mannan-oligosacharidy 0,2%, glukosamin 0,037%, chondroitin 0,026%.

Z uvedeného složení sami poznáte, že v tomto krmení ctíme psa jako masožravce a dodáme mu nepochybně dostatečné množství živočišné bílkoviny, použité tuky jsou stoprocentně jen živočišné ( ne jako mnohdy tolik oblíbená soja a sojový olej, které dodavatelům přináší vyšší zisky) a samozřejmě glukosamin a chondroitin se nedá přehlédnout i když masa je v této receptuře naprostý dostatek!
     


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP