Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Proč zrovna my

Obchodní činnost je praktickou stránkou práce našeho týmu zabývajícího se výživou psů především v teoretické rovině. Věnujeme se hlavně osvětě mezi nejširší chovatelskou veřejností. Je jí totiž třeba podle našeho názoru a letitých zkušeností s velkou populací psů čím dál více.

Nabídka krmiv na trhu narůstá každým dnem, ale jen zlomek značek vyhovuje požadavkům nezávislých recenzentů krmiv na výživovou hodnotu a bezpečnost krmiv. Přitom jde o požadavky zcela "normální", snadno si je odvodí každý zkušený majitel psa, který kdysi připravoval krmnou dávku doma a snažil se být co nejpreciznější.
 
Uvažte, že většina krmiv je dnes připravena podat psovi velikosti německého ovčáka kolem 100g masa v denní dávce. A to budou ještě ti, kteří více rozdávají. S tím pak souvisí výroba krmiv z přemíry obilovin, z podřadných krmných surovin leckdy zatížených nežádoucími látkami jako jsou chemické zbytky ze zemědělské výroby či plísně, vedlejších produktů nedůstojných vaší peněženky, s použitím surovin nevhodných pro výživu psa, jako je sója. Taková krmiva mají velký pro-zánětlivý potenciál v organismu psa.

Věřte, že se nesnažíme prosazovat sebe a hanět ostatní. V České republice jako ostatně v Evropě vůbec je povědomí o praktikách komerční části krmivářského průmyslu podstatně nižší, než tomu je na severoamerickém kontinentu. Právě tam je chovatelskou veřejností již rutinně každým rokem očekáván seznam amerických a kanadských krmiv hodnocených nezávislými odborníky jako krmiva důvěryhodná a hodnotná TOP DRY FOODS.

Vězte, že pro letošní rok bylo takto v USA oceněno pouhých 37 značek z obrovského amerického trhu. V Evropě je výroba krmiv daleko za výrobou americkou, zdaleka by se mezi evropskými krmivy tolik doporučeníhodných značek nenašlo.

V České republice je dotupných pouze 7 krmiv zařazených do TOP DRY FOODS 2010. Považujeme za povšimnutí hodnou informaci, že jsme dovozci 4 z nich. Jedná se o krmiva FirstMate, Fromm Family, OmniPro a Canidae. 

Nejde o náhodu, jde o tvrdou dlouhodobou a cílevědomou práci podloženou férovým vztahem ke psům a lidem kolem nich.

Pokud nyní skepticky a bez dalšího uvažovaní namítnete, že nemáte na pravděpodobně drahé krmivo, vězte, že rozdíl v ceně dvou patnáctikilogramových balení nemusí být závratný. Závratná může být ale cena, kterou u nich platíte za maso v misce svého psa. Kilogram masa vám některé značky prodávají za 1400 Kč! Aby pes dostal půl kilogramu masa do misky, musel by zkonzumovat 12 kg granulí. A to vždy a bez výjimky ruku v ruce, tlapku v tlapce, s nekvalitními surovinami, někdy surovinami vyloženě rizikovými.

Nevadí nám, pokud krmivo, jež je v podstatě šrotem, stojí tolik, co šrot. Kdo si ho vybere, není aspoň finančně okrádán, nemluvíme tedy o psovi. Ale krmivo s obsahem 2 kg masa v patnáctikilovém pytli za cenu vyšší, než je nutričně hodnotné a čisté krmivo s obsahem přes 20 kg masa v patnáctikilovém pytli, je nejen podle nás nemorální.

Naše firma STAZ s.r.o. již 12 let dováží krmiva vyráběná podle vyšších principů než je honba za ziskem. V naší nabídce tak najdete jak krmiva, která jsou pravidelně zařazována do TOP DRY FOODS, tak i dlouhodobě osvědčená a kvalitní evropská krmiva od výrobců z Velké Británie, Německa a Itálie.

Výběrem z těchto férových krmiv nemůžete udělat chybu. Je pak již jen na Vašich preferencích a individualitě Vašich psů, ke které značce se přikloníte. Čtyři generace psů našich zákazníků nám za dobu více jak deseti let naší praxe dávají jistotu, že přemýšlivým z Vás se Váš čas věnovaný této problematice vrátí mnohonásobně na životní pohodě Vašich psů.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat. Naše celorepubliková chovatelská prodejní síť poskytuje plný servis a je otevřená každému, kdo se ztotožní s principy nutričně hodnotných a bezpečných krmiv. Nejlepší způsob, jak nabýt důvěry, je vyzkoušet je na kůži vlastního psa.

    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP