Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

TOPSTEIN FARM FRESH GRAIN FREE

     Před více než dvěma lety jsme přišli na trh s naší vlastní značkou Topstein, konkrétně řadou konzerv Kuře v plechu. Byla to pro nás významná zkušenost. Utvrdila nás v tom,že je opravdu smysluplné nabízet vám našim věrným zákazníkům tu nejpestřejší paletu výrobků s důrazem na maximální kvalitu. Kvalitu,  která přispěje ke spokojenosti a zdraví nejen našich  zvířecích miláčků, ale i nás chovatelů samých.

     V letošním roce, který můžeme hodnotit velmi pozitivně  se díky intenzivní spolupráci s našimi partnery podařilo dotáhnout a uvést na trh nabídku olejů Farm Fresh, ale i nabídku vynikajích výcvikových pamlsků Farm Fresh.  To ale není vše.

     Jsme šťastni, že příští týden uvádíme na trh samostatnou řadu grain free krmiv pro psy. Zúročila se tak naše dvacetiletá zkušenost právě s grain free krmivy, které jsme začali nabízet svým zákazníkům v době, kdy takřka nikdo v celé Evropě neměl potuchy co to ta grain free – bezobilná krmiva jsou.  A jsou to právě ta kdysi neznámá bezobilná krmiva, která nejen že jsou stále populárnější, ale mají  velmi pozitivní vliv na zdraví vašich miláčků.  Myšlenka vývoje vlastní produktové řady krmiv pro psy byla na stole už před 21 lety, kdy jsme v malém začali vyrábět  vlastní recepturu . To už je hodně dávná historie.

      Po celé dvě desetiletí jsme věděli, že až nastane vhodná doba, příjdeme na trh s jednou či více produktovými řadami, ve kterých zhodnotíme nejen naše dlouholeté zkušenosti, ale i zkušenosti našich přátel, známých kamarádů, či běžných zákazníků se kterými průběžně konzultujeme jejich potřeby  s ohledem na dokonalé zdraví jejich miláčků. Věděli jsme, že nepůjdeme do vysokoproteinových krmiv, které jak ukazuje život nejsou příliš vhodné zejména pro štěňata, starší psy, ale i psy s nízkou aktivitou. Registrujeme taky nářky na módní vícesložková krmiva, která jen proto, aby se nějak odlišila od ostatních , tak zahrnují do surovinových  složení  i nejnesmyslnější  suroviny, nebo i suroviny, které se dají levně nakoupit a zakomponované do psích krmiv výhodně prodat. A´t už jsme tvořili jakoukoliv recepturu, nikdy jsme se nedívali na to, kolik která surovina stojí. Vždy jsme se dívali na to, aby každá surovina kterou použijeme byla v souladu s našim přesvědčením.  I v tom nám pomáhá každodenní kontakt s chovateli.

     Čím jsme se při tvorbě nové produktové řady řídili? Stručně by se to dalo nazvat, že tím, že v jednoduchosti je síla.  Ta síla je v použití kvalitní živočišné bílkoviny, živočišných tuků a uhlohydrátů.Toť základ. Třešničkou na dortu  jsou pak ostatní suroviny, vitamíny a minerální látky, které naši nové řadě granulí pro psy dávají punc té nejvyšší kvality, kterou naplňujeme princip hesla , kterým se 20 let řídíme a tím je špičková kvalita za přijatelnou cenu. ¨

      Na závěr mi dovolte vyslovit poděkování všem spolupracovníkům a partnerům, kteří přispěli svou troškou do mlýna k tomu, aby světlo světa spatřila  TOPSTEIN FARM FRESH řada krmiv pro psy.

    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP