Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Lněný a ostropestřecový olej

    Jednoho krásného dne v nestřeženém okamžiku vás přepadne myšlenka. Začne vám vrtat v hlavě a vy si řeknete, co takhle to risknout uvést tu představu do života? Jakkoliv to vypadá jednoduše, většinou to tak jednoduché není. Tvoříte něco jako svoje dítě. Chcete, aby v okamžiku kdy spatří světlo světa bylo co nejlepší a co nejdokonalejší. Vždy když se do něčeho pustíme, chceme prvotřídní kvalitu a nekoukáme na to, kolik to stojí. Chceme prvotřídní kvalitu a ta není levná nikdy. Otázka prodejnosti je až druhořadá.Pokud by produkt nebyl prodejný, stát se to může, ale my víme že jsme vytvořili něco za co můžeme dát ruku do ohně a tak to použijeme pro své přátelé, známé a kamarády, no a časem se to někomu rozleží v hlavě a možná se přidá. Když jsem své přátelé seznámil s nápadem, jak bychom mohli poposunout  komplexnost a ucelenost naši vlastní řady TOPSTEIN – farmFresh, jejich reakce byla příznivá.

     Naš tříčlený tým ve složení Petr Noga, Bc. Petr Butora a já jsme začali o komplexní problematice výroby nejdříve diskutovat a následně se snažit své úvahy uvést do života. Nejdříve se nám podařilo zajistit zdroj kvalitních panenských olejů. Všechno však má svou životnost, oleje ve styku se vzduchem začínají oxidovat. Jedna z možností jak předejít problémům je tvrdá chemická konzervace jako to znáte u řady potravin pro lidi, kdy mléko se vám nezkazí ani na slunci. Toto je samozřejmě cesta, kterou nechceme jít a ani nepůjdeme. Abychom oleje ochránili před vlivem vnějšího prostředí, věděli jsme, že musíme najít tmavé lahvičky, které by ochránily oleje před přístupem vzduchu a před sluncem.

     Nakonec jsme měli štěstí a na veletrhu Embax print jsme se dohodli , že lahvičky pro nás do české republiky dovezeme. Jsou přesně podle našeho gusta. Hranaté, aby byly skladné a se silného materiálu, aby vydržely i náročnější manipulace  při transportu k vám našim odběratelům, spolupracovníkům a obchodním partnerům.

Výrobek na první pohled zaujme svým designem. Perfektně zpracovaná etiketa láhve je opatřena třemi jazykyj. Údaje na lahvích na ni najdete nejen v češtině polštině ale také  slovenštině. Věříme, že v budoucnu k těmto jazykům přibudou i další.

     Třešničkou na dortu je i i odměrka na víčku. Dávkování je poměrně jednoduché, u obou olejů do konzultaci s našim veterinářem MVDr. Zoltanem Tatarkem doporučujeme 5 ml na 5 kg váhy psa.

Proto bychom doporučovali pro malé a střední psy lahvičky o objemu 200 ml, pro větší počet psů a velké, či obří plemena psů balení 500 ml. Lahvičky uchovávejte při teplotách do dvaceti stupňů,po otevření pak v ledničce při teplotě do 8stupňů.

     Co říci nakonec? Olej jsem si samozřejmě na sobě vyzkoušel já a mí přátelé. Lžička lněného oleje a 2 lžičky tvarohu se rozmíchají. Nejenže podporují detoxikaci organismu, imunitní systém, ale slouží i jako prevence proti rakovině. Neoddolal jsem ani ostropestřecovému oleji. Ten dávám do krmení již delší dobu i holubům. Jak psi , holubi, i kočky mají jedno společné. Mají trávicí trakt, jehož dobrý stav výrazně ovlivňuje vitalitu organizmu. U pánů hlavně těch 40 plus ( maldší to ještě neberou vážně) je ostropestřecový olej vynikající  jako prevence proti prostatě.

    Protože jsem naše nové produkty vyzkoušel sám na sobě a zařadil je do svého jídelníčku, myslím, že je to nepopíratelným důkazem toho, že i vaši miláčci si budou lebedit.

1.července 2014 byl pro nás dnem D , kdy jsme na trh uvedli dva naše nové produkty, za které dáme i ruku do ohně. Jsou to lněný a ostropestřecový olej v baleních po 200 a 500 ml. K dostání ho najdete na  www.krmivo-pro-psy.com   www.stazmedical.cz  www.catcat.cz  a u našich dobrých prodejců.

Ing. Gerhard Stein

    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP