Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Králičí monodieta

Naše  firma Staz s.r.o. může s hrdostí prohlásit, že jako jedna z mála na světě má vlastní, praktické,  takřka patnáctileté zkušenosti  s takzvanými Grain free krmivy, čili krmivy bez obilí. Letité zkušenosti jsme získávali  díky krmivům FirstMate a to recepturám Firstmate originál a Firstmate lamb and potato. Tak se před lety jmenovaly krmiva, která bychom v dnešní době mohli nazvat monodietami. Monodiety jsou založeny na co nejmenším množství surovin, které se používají při výrobě. Obsahují jeden druh kvalitního dietního živočišného proteinu a jeden, nebo více  kvalitních zdrojů uhlohydrátů. Význam monodiet se stupňuje přímoúměrně  vzhledem k zhoršující se kvalitě potravin . Bohužel  dnes se nejen u zvířat, ale i u lidí setkáváme s častými případy potravinových intolerancí.  Výhodou naší firmy je co nejtěsnější každodenní  kontakt se zákazníky a jejich zvířecími miláčky, neboť  každý z našich spolupracovníků je  úspěšným, mnohaletým  chovatelem psů, ale zároveň i autoritou v různých odvětvích kynologie.

Prostřednictvím našich vlastních pracovníků, ale i našich zkušených spolupracovníků jsme připraveni každý den diskutovat s chovateli a být jim nápomocni při řešení jejich případných problémů, a to i takových, které byly doposud neúspěšné. O tom koneckonců svědčí i řada pozitivních referencí.  Jelikož vývoj jde neustále kupředu, ani my nechceme na jedinou vteřinu strnout a snažíme se být  vždy o kousek, no někdy i o parník dříve před ostatními.

Naše nabídka je široká a můžete ji najít v ucelené formě např. na našich stránkách www.krmivo-pro-psy.com,  www.stazmedical.cz,  www.dogdog.cz,  www.catcat.cz.

Jeden z druhů kvalitních dietních živočišných proteinů, který  nám v našem portfoliu donedávna chyběl, je celosvětově chovaný a i pro člověka jedinečný králík. Proč právě králík? Králičí maso je lehce stravitelné, jemné, má nízký obsah cholesterolu a v neposlední řadě je velmi chutné. To jsou argumenty, které se nedají přehlédnout a tak jsme léta hledali. Věřte tomu, že i když celosvětová nabídka je široká a všude se na vás valí přetlak krmiv pro psy a kočky, najít to opravdu kvalitní  je jako hledat jehlu v kupce sena. V měsíci červenci 2012 jsme do naší nabídky konečně zařadili psí krmení vyrobené z králičího masa. Je určeno nejen všem zdravým psům a to bych chtěl zdůraznit, ale je vhodné i pro psy trpící potravními intolerancemi, nebo i pro psí alergiky. S kombinací králík a brambory se nesetkáváme na každém kroku a výroba takovéto receptury mimo jiné není z nejlevnějších. Díky svému složení  námi nově dovezená receptura Club Prolife Rabbit and Potato přispívá k celkovému posílení imunitního systému. Obsahuje výtažek z juky, která podporuje látkovou výměnu. To oceníte obzvláště u psů chovaných uvnitř v bytě, kteří trpí velmi nepříjemnou plynatostí. Povšimněte si i vysokého obsahu vitamínu E, který svědčí o opravdu ideálním způsobu přírodní konzervace krmiva pro psy. L carnitin, který krmivo obsahuje, pomáhá přeměně tuků na energii a chrání srdce. Za zmínku stojí i optimální poměr vápníku a fosforu. Přídáme- li k tomu mamanoligosacharidy, fruktooligosacharidy, či bioflavonoidy (citrusový výtažek), což jsou antioxidanty rostlinného původu, patřící do skupiny vitamínů, které napomáhají vstřebávání vitamínu C, pak se nemusíme stydět říci, že námi na trh nově uvedená receptura Club Prolife Rabbit and Potato je ideálním krmivem pro vašeho psího miláčka. Ti naši domácí si už na králíčkovi vesele pochutnávají.

Ing.Gerhard Stein

    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP