Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Nová řada Belcando pro toy, malá a střední plemena psů

Když před lety připravovala německá firma Bewital inovace receptur své  superprémiové řady Belcando, objevila se v nabídce novinka -   krmiva pro psy malých a středních plemen , kterou nazvali Finest Croc. Tak, jako každá novinka, i toto krmivo si muselo vybudovat své místo pod sluncem. Krmivo bylo a je určeno nejen pro malá a střední plemena psů všeobecně, ale právě i pro zmlsané psí nežravce. Jak je to možné, že pro psí nežravce? To nám před čtyřmi lety na veletrhu Interzoo v Norimberku předvedl jejich veterinář. Do plastového kelímku nasypal trošku krmiva, které mírně podlel vodou a začal míchat lžičkou. Názorně nám předvedl, jak po tomto promíchání získají granule povrch, který se obalí chutnou kašičkou. Společně jsme se tomu zasmáli a krmivo vstoupilo pravou nohou do života. Já jsme osobně na rozdíl od současné doby tehdy ještě doma neměl malé psy. Tehdy u mne kralovali tři leopadí psi, kteří se mezi malá plemena rozhodně počítat nedají. A tak jsem musel spoléhat na reference ze života přátel, známých a kamarádů, ale mnohdy i zákazníků, se kterými se znám jen podle jména a v kontaktu jsme prostřednictvím e mailu nebo telefonu. Nezřídka, no spíše několikrát denně, mne lidé kontaktují, abych jim poradil s výživou jejich pejska, či kočičky.


I když si krmivo získalo své příznivce, nárůst jeho popularity byl pozvolný, ale ti, kteří toto krmivo pro psy zkusili, se k němu rádi vraceli. Velmi vypovídající o kvalitě krmiva je i jeho hodnota 87% podílu proteinu živočišného původu v jeho obsahu.  Život mi ukázal, že se nemusím obávat doporučit Finest Croc štěňatům, dospívajícím, mladým, či dospělým psům. Podvědomě jsem cítil, že pro psí mrňata bychom potřebovali produkt, který by stávající mezeru zacelil. Po dvou letech od zavedení specializovaného krmiva pro psy malých a středních plemen přišla německá firma Bogro  s produktem  podobného kalibru, ale tentokrát pro starší psy malých plemen psů, a to včetně těch opravdu miniaturních, které označujeme jako toy, až po  středně velké psy. Za hranici středně velkého psa se přitom považuje 50 cm kohoutkové výšky psa. To předesílám pro větší názornost.

Jak se říká ve dvou se to lépe táhne, tak produkty Finest Croc a Finest light kráčeli spolu svorně životem a získávali si stále větší popularitu právě díky osobním vynikajícím zkušenostem chovatelů.  Bez uzardění dneska můžeme prohlásit, že majitelů pejsků, kteří sáhnou rukou po Belcando Finest Light, nebo Finest Croc jsou stovky. To je velmi výmluvné číslo, které mluví za vše.


I když se původně začínalo jen s jedním druhem krmiva pro malé a střední psy, ke kterému o dva roky přibyl druhý druh, stále se ještě nedalo mluvit o ucelené řadě krmiva Belcando pro malé a střední psy. Dnes, když pročítáte tyto řádky, tomu již tak je. Slunko světa spatřilo a oficiálně na mezinárodním veletrhu Interzoo 2012 v Norinberku bylo představeno krmivo, které vhodným způsobem doladilo ucelenou řadu krmiv pro malá a střední plemena  psů. Stalo se jim krmivo:
BELCANDO® FINEST GRAIN-FREE
Pro dospělé psy malých a středních plemen, pro vybíravé psy( mlsné psí jazýčky) , ale i pro psy trpící potravními alergiemi. Podívejme se blíže na nového fešáka v dresu Belcando.
Podíl živočišných bílkovin z celkového množství bílkovin v krmivu: je 80 % (z toho 35 % jehně, 45 % kuře)

Složení: jehněčí moučka (15 %); amarant (15 %); nízkopopelovinová drůbeží masová moučka (14 %); bramborový škrob; hrachová mouka; hydrolyzovaná drůbeží játra (4,5 %); drůbeží tuk; palmový a kokosový olej; výlisky z hroznových jader; sušené pivovarské kvasnice; sušený karob; sušené řepné řízky; sušená vejce; chia (1 %); chlorid sodný; chlorid draselný; sušené byliny (celkem 0,2 %: kopřivové listy, kořen hořce, zeměžluč, heřmánek, fenykl, kmín, jmelí, řebříček, ostružiny) a juka

Shrneme-li krmivo do jakéhosi matematického modelu, pak o povinně deklarovaných údajích vypovídají tato čísla:

hrubý protein 25,0 %; hrubý tuk 14,5 %; hrubá vláknina 3,5 %; hrubý popel 7,5 %; vlhkost 10,0 %; vápník 1,6 %; fosfor 1,1 %; sodík 0,3 %

Doplňkové látky na kg:
Nutriční doplňkové látky:
vitamín A 15 000 m.j.; vitamín D3 1 500 m.j.; vitamín E 150 mg; měď (jako pentahydrát síranu měďnatého) 12,5 mg; železo (jako síran železnatý) 200 mg; mangan (jako oxid manganatý) 40 mg; zinek (jako oxid zinečnatý) 150 mg; jód (jako jodid draselný) 2 mg; selen (jako seleničitan sodný) 0,15 mg
Technologické doplňkové látky:
lecitin 3.200 mg; výtažky přírodního původu s vysokým obsahem tokoferolu - přírodní vitamín E 48 mg


Skvělá chuť krmiva BELCANDO® FINEST GRAIN-FREE je zvýrazněna lahodnou omáčkou, která vznikne přidáním menšího množství teplé vody. 3 díly krmiva BELCANDO® FINEST GRAIN-FREE zalijte 1 dílem teplé vody (40-50 °C) a zamíchejte. Tímto způsobem vytvoříte  vynikající omáčku. Krmivo je velkou pochoutkou také pro vybíravé psy. Krmivo můžete podávat také bez zalévání vodou. Nezapomeňte ale, že bez rozdílu jakým krmivem pro psy krmíte, váš pejsek musí mít celodenní přístup k čisté a pitné vodě.  Dávkování krmiva najdete uvedeno na obalu, nebo si je můžete zjistit na našich internetových stránkách, nebo na stránkách vybranných obchodních partnerů, kteří byli na novinky zaváděné německou firmou řádně proškoleni. Proškolení vybraných prodejců proběhlo také v Německu  a stalo se součástí programu, který  pro své zástupce z celého světa  připravila firma Bogro, výrobce Belcanda.


Zaujala Vás naše nová nabídka? Já věřím, že ano a že i Vy se stanete jedním z našich spokojených obchodních partnerů a zákazníků.  To vám přeji z celého srdce.

Ing. Gerhard Stein


    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP