Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Sponzoring kynologických akcí

Naše firma v rámci sponzoringu výstav, kynologických akcí a soutěží průběžně spolupracuje s celou řadou kynologických klubů, organizací a občanských sdružení. Náš sponzoring je přitom přímosměrný kvalitě a délce vzájemné spolupráce. Není týdne, že by se na nás někdo neobrátil s prosbou o sponzoring. Většina těchto žadatelů se obrací až v okamžiku, kdy něco potřebují. Je to takové skok sem, skok tam. Potřebujeme na ceny, tak se holt obrátíme na nějakou dobrou duši a ona nám něco dá. Neuvědomují si přitom, že v rámci  spolupráce , jejimž  vyvrcholením  je právě kýžený sponzoring ve formě krmiva pro psy, či krmiva pro kočky je systematická a dlouhodobější, ještě lépe dlouhodobá spolupráce. Za vzor spolupráce s naší firmou v oblasti krmiva pro psy bych uvedl spolupráci s kluby agility Třinec a Suché Lazce, či Catahoula Clubu EU. Jejich členové jsou pravidelnými a spokojenými odběrateli našich krmiv. Našimi krmivy své psy dlouhodobě krmí a na svých psech vidí, jak jejich psi nádherně prosperují, mají lesklou srst, jsou v kondici a podat kvalitní sportovní výkon pro ně není problém. Závody, nebo výstavy, které tyto kluby každoročně pořádají ,  jsou  pravidelně konány ve spolupráci s naší firmou. Myslíme si, že majitelé psů, popřípadě koček, kteří našimi krmivy nekrmí a nic o nich neví, tak nás nemohou ani kvalitně reprezentovat. Jak můžu reprezentovat krmivo pro psy, které sám nepoužívám? Komu na druhé straně dát zelenou, než právě takovýmto přesvědčeným klubům.

Drtivá většina zájemců ve své podstatě přichází z nastavenou dlaní. I těmto se maximálně snažíme vyjít vstříc a jsme rádi , když projeví alespoň  trošku vůle. Jak už jsem se zmínil nechodit jen s nataženou dlaní, ale stávající stav posunout trošku do lepší pozice. S drobností, které nepochybně obohatí každou akci nabízíme prospektový materiál, tašky, vzorečky. K dispozici pro kynologické akce nabízíme za velmi výhodných podmínek menší balení či vzorky krmiva pro psy a kočky.

Ten, kdo má představu o větším množství cen, tomu nabízíme k dispozici výběr z celé řady produktů, které naše firma dováží, nebo vyrábí.  Podmínkou je ale zaplacení určitého procenta ceny výrobku. Jedná se ve své podstatě o formu sponzoringu, na kterou se běžně poskytují dotace. Firma , která žádá o dotaci musí proinvestovat určitou část financí ze svého a další část je jí odpuštěna, nebo proplacena.

Osobně si myslím, že i v budoucnu budeme pokračovat stejnou cestou a spolupracovat hlavně s těmi kluby a organizacemi, se kterými jsme v celoročním kontaktu.

Ing. Gerhard Stein

    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP