Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Pro koho je značka Farm Fresh určena?

Pro koho je značka Farm Fresh určena?

Dáváte, nebo dali jste si někdy podobnou otázku?
Odpověď je naprosto jednoduchá. Pro všechny, kteří mají rádi své čtyřnohé kamarády. Je nadmíru jasné, že to nejde vždy ruku v ruce. Máme pejsky i kočky, zvířata, která dostávají krmivo bez jakéhokoliv smyslu. Dotyčný majitel si říká, no jo, ale já mám přece rád mého miláčka a proto mu dopřeju. Ale má ho opravdu rád, když pak vysedává po veterinárních ambulancích a vlastně neví proč?
Tolik známá slova jako -  antibiotika, prednison, laktobacily a spousta dalších, které nemá cenu ani vypisovat…… A majitel, který pravidelně vysedává v čekárnách, to je právě ten, který za svého miláčka zodpovídá jak z hlediska výchovy, tak samozřejmě výživy. Tím, že mu dopřává nekvalitní stravu a pamlsků, kolik pejsek snese, mu jen ubližuje.  Z hlediska výživy jsme u řady Farm Fresh vytvořili komplexní řadu krmiv i doplňků.  Pomůžeme rádi, ale jen tomu, který krmivo nejen koupí, ale je ochoten dodržovat stanovený krmný režim. Ano to je správná cesta.
Koneckonců jsme velmi rádi, když zavolají, nebo napíšou lidé, kterým jsme pomohli, protože sami cestu nenašli, ani ji vlastně neznali. Těm všem je určena nová řada Farm Fresh.
Strategie levných a nekvalitních krmiv není strategií zdravého a spokojeného psa.
A abych nezapomněl, to co od nás obdržíte určitě zdarma, je chovatelský servis, který jde ruku v ruce s bezpečným a kvalitním krmením.    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP