Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Krmivo pro psy | FirstMate | Ultraprémiová krmiva

FirstMate Pacific Ocean Fish Senior 13 kg

Katalogové číslo: 101070
Dostupnost: do 2 pracovních dnů

Hypoalergenní krmivo psy seniory, psy s nízkou aktivitou nebo nadváhou

Cena: 2 230,00 Kč  
 ks 

  • Prevence a léčba trávících a kožních problémů (záněty kůže, svědivost, lupovitost)
  • Posiluje imunitní systém
  • Pomáhá dosáhnout ideálního osvalení
  • Podpora kloubního systému (výstavba, hydratace, protizánětlivý účinek)
  • Hypoalergenní - vhodné i pro citlivé psy a psy s potravními alergiemi
  • Bez obilovin
  • Vysoký obsah Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin živočišného původu (sleď) pro zdravou kůži a perfektní srst

Složení:

Brambory, sleďová moučka, rajčatové výlisky, kuřecí tuk (konzervován směsí tokoferolů), rybí olej, difosforečnan vápenatý, cholin chlorid, propionát vápenatý, minerály ( zinek, železo, mangan, měď, jód, selen), vitamíny (vitamín E, riboflavin, niacin, kyselina d-panteová, thiamin, vitamín A, vitamín B6-pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, biotin, vitamín B12, vitamín D3), extrakt z droždí, glukosamin hydrochlorid.

Analytické složky:

Hrubý protein: 18% (70% živočišného původu - sleď, 30% rostlinného původu - brambory)
Hrubý tuk: 8%
Hrubá vláknina: 8%
Hrubý popel: 6%
Vlhkost: 10%
Vápník: 0,8%
Fosfor: 0,5%
Glukosamin 100mg/kg
Stravitelnost: 89%
Metabolická energie: 3 060 kcal/kg

Doporučené denní dávkování:

Váha psa (kg)

Méně aktivní

Aktivní

Štěně

1-2,3

17-34g

20-41g

22-44g

2,3-4,5

34-58g

41-69g

44-75g

4,5-9

58-86g

69-132g

75-144g

9-13,6

86-144g

132-173g

144-201g

13,6-23

144-201g

173-230g

201-288g

23-32

201-259g

230-345g

288-403g


Zkušenosti chovatelů:

Americký staffordšírský teriér, Milan Indyk

   

Chtěl bych vám napsat mé postřehy ke krmivu FirstMate. Je to sice už několik let, ale přesto si přesně vzpomínám, jak jsem s mírnou nedůvěrou a neochotou měnit další značku toto krmivo od vás poprvé kupoval. Jestli někdo chová americké staffordy, určitě mi dá za pravdu, že jsou to občas mlsné potvůrky a krmivo, které jim nepasuje, nechají v misce i dva dny bez povšimnutí. Jenom když se prochází kolem misky, boulí na vás oči, že tam něco nehraje.

Poprvé jsem od vás koupil FirstMate Maintenance a vnímal jsem, že jim od začátku opravdu chutná, a i přes to, že jim babička ještě tajně nosila dobrůtky, bývaly misky prázdné. Asi po půl roce jsem přešel na FirstMate Lamb & Rice a stále jsem viděl, že jim hodně chutná. Poslední dva měsíce jsem u staršího psa, který má již 9 let, začal pozorovat nadváhu a proto jsem zvolil krmivo FirstMate Pacific Ocean Fish Senior. Po deseti dnech se dostavil viditelný posun a pes má na pohled lepší náladu.

Myslím si, že každý, kdo by měl zájem o vaše krmivo, najde pro svého psa to vhodné a bude moct sám posoudit kvalitu krmiv FirstMate tak jako já a moji staffordi.


Chasepeake Bay Retriever, Lucie Košutová

Po 3 měsících na FirstMate (střídáme Australian Lamb a Ocean Fish) jsem vypozorovala na Berušce změny:
- zlepšil se stav kůže na bříšku (je čisté, růžové, bez tmavých skvrn), srst je pěkná lesklá, bez lupů.
- vleklý a opakovaný zánět ucha se již neobjevil (podle veterinářky byla možná příčina potravní alergie), snad tomu tak zůstane.
- ze začátku jsme byli zaskočeni, že chodila na velkou i 5x denně, to se ale po cca 14 dnech upravilo. Celkově chodí více než na starých granulích (průměrně 2x denně), to připisuji většímu obsahu vlákniny, což je pro pejska určitě zdravější.
 - Berušce více chutnají Ocean Fish :)

Vliv krmiva na klouby nedokážu posoudit. Přestože podle RTG má Beruška DKK stupně 3, zatím se nikdy žádné problémy neprojevily (Beruška má 9 let). Snad se ani neprojeví. Mimochodem, pouze u krmiv FirstMate a Arden Grange jsme našla kombinaci hypoalergeního zdroje masa (jehně, ryby) a zároveň kloubní výživu (chondroitin a glukosamin). Ostatní značky nabízely vždy jedno nebo druhé. Proto nakonec naše volba padla na FirstMate. Závěrem jsem ráda, že Berušce dáváme to nejlepší, co můžeme.


Psi z útulku, Alice Chovancová

   

Dobrý den,

před pár měsíci jsem si vzala z útulku dva psy. Byli v zuboženém stavu, měli vážné zažívací potíže a na mnoha místech menšímu pejskovi chyběla srst, neměli vyvinuté svaly. Psy vzali majitelce, která se o ně nestarala, žili venku na 2 metrech čtverečních a nedostávali téměř nažrat. Fenka měla 12 kg místo dvaceti. Když jsem si je vzala, koupila jsem jim krmivo u veterináře, poté jsem ale objevila stránky www.krmivo-pro-psy.com. Velmi se mi líbilo, co jsem si přečetla, i když jsem ze začátku příliš nedůvěřovala. Servis obchodu (rychlost vyřízení objednávky a vstřícnost) je nejlepší s jakým jsem se kdy setkala. Krmivo jsem vyzkoušela téměř všechno, pro psy seniory nebo citlivé psy a mohu je jen doporučit. Především: FirstMate Pacific Ocean Fish Senior, Arden Grange Senior with fresh chicken & rice, Australien lamb, Nuova Fattoria Mister Old Light, Nuova Fattoria Stone Crick, OmniPro Lamb & Rice.

Děkuji Alice Chovancová


4 ovčáci, Blanka Machačíková

   

Dobrý den, naši pejsci, protože jsou čtyři a přiznávám, že nechtěně, byli od mala živeni levnějším krmivem ze supermarketů. A to mělo víc důvodů: prostě uživit čtyři je dost náročné, taky v tom mladším a středním věku jsem složení krmiva nepřikládala nějakou velkou váhu, no a taky mě nenapadlo, že bych se po krmivu mohla podívat na netu, měla bych to až s dovozem a nemusela bych se s tím smýkat sama z obchodu :-)))).

No a když se teď už všichni čtyři dostali do seniorského věku a občas se objevil nějaký ten problém (s klouby, nadváhou,...), tak už jsem se zamyslela :-)). Chci, aby to přirozené stárnutí bylo pro ně bezproblémové, bezbolestné, aby tady ještě dlouho byli a byli jakžtakž v kondici úměrné svému věku. Nečekám od krmiva zázraky ale věřím, že v tom, oč mi jde, pomůže. A tady jde opravdu o víru. Věřím, že udávané složení je pravdivé, že je pro jejich věk prospěšné a věřím taky našemu veterináři, s kterým jsme to probrali a který zakázal vracet se k Pedigree :-)))).

S Vaším obchodem jsem moc spokojená a ve svém okolí ho doporučuji. Můžu se vždycky spolehnout, že max. do dvou dnů zásilku tady mám a i když objednám pozdě, tak na jeden den mají psi mňamku z těch "dárků", které posíláte navíc :-))).

S pozdravem
Blanka Machačíková

Zlatý retrívr, Sedláková Lucie


   

Dobrý den,

chtěla bych Vám především a předem moc poděkovat za Vaše doporučení, Dle Vašeho doporučení krmím  Firstmate Pacific ocean senior. Doplňkovou výživu Dog skin & coat jsem právě po 2 měsících dokrmili, Fenečka je ve skvělé formě, má nádhernou srst a poprvé letos se neobjevily hnisavé rány na krku a hlavě. Jsem přesvědčená, že je to právě krmivem a výživou, kterou jste nám doporučil.


Moc Vám děkuji.

S přátelským pozdravem
Lucie Sedlákovázpět    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP