Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Krmivo pro psy | FirstMate | Ultraprémiová krmiva

FirstMate Chicken with Blueberries 13 kg

Katalogové číslo: 101075
Dostupnost: do 2 pracovních dnů

Hypoalergenní krmivo pro všechny vývojové fáze psů od štěňat až po seniory - All Life Stages - kuře, borůvky a brambory - podpora zraku, paměti, pohybových schopností, rovnováhy ...

Cena: 2 230,00 Kč  
 ks 

 • Prevence a léčba trávících a kožních problémů (záněty kůže, svědivost, lupovitost)
 • Posiluje imunitní systém
 • Podpora zraku, paměti, pohybových schopností a rovnováhy
 • Pomáhá dosáhnout ideálního osvalení
 • Podpora kloubního systému (výstavba, hydratace, protizánětlivý účinek)
 • Hypoalergenní - vhodné i pro citlivé psy a psy s potravními alergiemi
 • Bez obilovin
 • Vysoká stravitelnost
 • Silné přírodní antioxidanty z borůvek
 • Snižuje riziko rakoviny - nižší obsah škrobů a vysoký obsah živočišných tuků
 • Aktivní enzymy a probiotika

Borůvky jsou jedním z nejzdravějších druhů ovoce vůbec. Obsahují vysokou hladinu antioxidantů, jsou skvělým zdrojem vlákniny. Připisuje se jim příznivý vliv na podporu zraku, zlepšují paměť, pohybové schopnosti, rovnováhu a mají řadu dalších vítaných účinků na organismus.

Společnost Taplow Feeds, která krmivo FirstMate vyrábí, zařadila borůvky jako jednu z hlavních surovin této speciální formule proto, aby umožnila pečujícím majitelům psů maximálně využít blahodárné účinky borůvek v každé denní dávce potravy jejich psích přátel.

Kuřecí moučka je vynikajícím zdrojem bílkovin, bramborové vločky jsou nejsnáze stravitelným a pohotovým zdrojem sacharidů.

Tak jako u ostatních krmiv FirstMate si mohou být majitelé psů jistí vysokou kvalitou surovin, které poskytují psům perfektní výživu přesně podle jejich potřeb. Šetrná technologie pracující s nízkými teplotami umožňuje připravit vysoce stravitelnou výživu s plně zachovanými hodnotami základních živin, vitamíny a aktivními enzymy.

Složení:

Brambory, kuřecí moučka, kuřecí tuk (konzervován pomocí tokoferolů), celé borůvky, chlorid draselný, DL-methionin, cholin chlorid, propionan vápenatý (konzervant), minerály (zinek, železo, mangan, měď, jód, selen), Thiamin, vitamín B6 (pyridosin hydrochlorid), vitamín E, riboflavin, niacin, kyselina d-pantoteová, vitamín A, kyselina listová, biotin, vitamín B12, vitamín D3, extrakt z droždí (zdroj prebiotik), glukosamin hydrochlorid.

Analytické složky:

Hrubý protein: 25% (84% živočišného původu - kuře, 16% rostlinného původu - brambory)
Hrubý tuk: 14%
Hrubá vláknina: 4%
Hrubý popel: 7%
Vlhkost: 10%
Vápník: 1,7%
Fosfor: 1% 
Glukosamin 100mg/kg
Stravitelnost: 89%
Metabolická energie: 3 465 kcal/kg

Doporučené denní dávkování:

Váha psa (kg)

Méně aktivní

Aktivní

Štěně

1-2,3

17-34g

20-41g

22-44g

2,3-4,5

34-58g

41-69g

44-75g

4,5-9

58-86g

69-132g

75-144g

9-13,6

86-144g

132-173g

144-201g

13,6-23

144-201g

173-230g

201-288g

23-32

201-259g

230-345g

288-403g


Zkušenosti chovatelů:

Český teriér a dobrman, Kristýna Tomancová

Naši psi jsou krmeni krmivem FirstMate už více než půl roku. Pětiletý dobrman Pedro je téměř celoročně ubytován venku, velice se mu zlepšila kvalita srsti, je v takové kondici jako nikdy předtím a to jsme vyzkoušeli téměř veškerá kvalitní krmiva. Je stále plný energie a je to skvělý partner pro canicross.

Tříletý český teriér Rarach Laraff je dnes především lovecky využívaný pes, výborně osvalený a na krátkonohého psa vyjímečně vytrvalý, na což má krmivo velký vliv. Vzhledem k tomu, že je každý den v lese, jeho dlouhá, nestříhaná srst nemůže dosáhnout "výstavní" délky, přesto se její odolnost a pevnost výrazně zlepšila a psík téměř hází zrcátka, jak se leskne. Na výstavě získal titul CAJC, zkoušky norování složil s plným počtem bodů a byl vyhlášen jako nejlepší, také zvítězil na klubové soutěži Memoriál Josefa Bierhanzla.

Fenka Majdalenka Kalifa Bohemica je nejlepším příkladem. Přišla k nám před měsícem v bídné kondici. Téměř neosvalená, se špatným postojem obou končetin a matnou srstí. Teď je to úplně jiný pes. Za velmi krátkou dobu se osvalila, nohy se jí srovnaly a srst se velice spravila. Vidím na její radosti ze života, temperamentu a vzhledu, že jí krmivo a trénink velmi prospívá. Plánujeme její brzké využití pro chov, protože má také skvělé pracovní vlastnosti.

Dlouhou dobu jsme zkoušeli různá krmiva, ale teď už zůstaneme u FirstMate, kondice a zdraví našich psů nás každodenně přesvědčují o jeho kvalitě.


Chodský pes, Eva Holemá

   

Máme 4 letou fenku chodského psa a poslední dva roky dostává krmiva Nuova Fattoria Stone Crick a FirstMate Chicken with Blueberries . Dali jsme na doporučení pana Desenského a dobře jsme udělali. Nejen, že jí opravdu chutná (dříve podávané nejznámější „superprémiové „ krmivo ani nedojídala), ale viditelně se jí zkvalitnila srst a nemá ani ty nejmenší zdravotní problémy.   Mohu upřímně doporučit všem chovatelům, kterým na jejich psích kamarádech opravdu záleží. Navíc objednané zboží dochází v krátkém čase a dobře zabalené.


Kříženci, Eva a Petr Bekovi

   

Dobrý den, rádi vám poskytneme informace o zkušenostech s krmivem First Mate a konzervami Topstein, kterými krmíme naše pejsky. Nicméně nemáme pejsky s rodokmenem dlouhým jako anglická královna a nemáme žádné výstavní úspěchy, protože chováme jiný druh psů.
Nemůžeme zachránit celý svět, ale můžeme zachránit svět pro dvě ztracené psí duše. Máme dva nalezence – pejsky lidově nazývané vestaj (vesnické tajemství), kterým necitelní lidé nechali šrámy na duši a které dalo dost práce přesvědčit, že všichni lidé nejsou stejní a existuje také krásný svět. Oba pejsci jsou po dobu více než rok krmeni výše uvedeným krmivem. Zpočátku trvalo nějakou dobu, než jsme našli to správné krmení, které jejich žaludky (zvyklé na hladovění a snězení čehokoliv, co bylo k dispozici) a poraněné tělíčko jednoho z nich dokázaly snést, ale s First Mate a Topstein se to podařilo. Na ukázku posílám fotografie a domníváme se, že je znát  rozdíl mezi původním stavem jednoho a současným stavem obou. Oba mají spoustu energie, krásnou srst a chuť provádět rošťárny a mazlit se naprosto kdykoliv.

S pozdravem a poděkováním

Eva a Petr Bekovi


Kříženec, Johana Křepelová

   

Zhruba před dvěma lety na podzim jsme si k naší hovawartici adoptovali z útulku asi 3měsíční štěně křížence jezevčíka, které bylo postiženo vysokým stupněm křivice a pohybovalo se pouze plazením. Na nohy se v té době vůbec nedokázalo postavit a v náročném útulkovém provozu bez vnitřních ubikací se na betonové podlaze kotce v mrazivých dnech jeho již tak chatrné zdraví stále rychle zhoršovalo.... Po příjezdu domů byl prohlédnut veterinárním lékařem, přičemž byl jeho celkový zdravotní stav označen jako vážný a navíc s nejistou prognózou. Převedli jsme ho na krmivo First Mate, se kterým máme dlouhodobé výborné zkušenosti u našich psů + tbl. Caniagil +vitaminC dle doporučení vet. lékaře. První známky zlepšení byly pozorovatelné již po 3 týdnech, cca po třech měsících již stál a pohyboval se na všech 4 nohách, za další 2 měsíce již dokázal zkoordinovat křivé nožičky a běžet několik metrů aniž by upadl. Nyní po necelých 2 letech už velice pěkně chodí i běhá, hraje si se psy a jako památku na tyto zdravotní trable má již jen prošláplé přední tlapky. Navíc má krásnou srst, netrpí žádnými zažívacími potížemi a FM mu stále chutná, zejména borůvky. Jsme přesvědčeni, že krmivo zn. First Mate v kombinaci s tbl. CaniAgil mělo zásadní vliv na uzdravení malého Charlieho a z boje s křivicí vyšlo jednoznačně vítězně. Naše zkušenosti s tímto krmivem jsou již u několika psů jedině pozitivní a každému ho vřele doporučujeme.


Malý hrubosrstý vedéeský basset, Ing. Pavel Novák, www.agneszfalenky.estranky.cz

   

Na jaře roku 2008 jsme si od paní chovatelky Aleny Jílkové (chovná stanice Falenka) přivezli domů malou vousatou holku malého hrubosrstého vendéeského basseta jménem Agnes. Od počátku jsme měli problémy s příjmem potravy. Holka prostě nebyla žádný velký jedlík. Vystřídali jsme nejednu značku krmiva, než jsme náhodou přišli na to, že problémem Agi jsou ryby v jakékoliv podobě.

Stálo mě to spoustu času brouzdáním po "netu", než jsem narazil na krmiva z ultraprémiové řady FIRSTMATE - receptury kuře s borůvkami a australské jehněčí. Těmito dvěma krmivy krmím Agi již více než půl roku bez jakýchkoliv problémů. Hafina je ochotně přijímá a velice dobře na nich prospívá.


Zlatý retrívr a jorkšírský teriér, Šárka Beierová

Máme doma dvou a půlletou fenku retrívra se skvělou povahou. Na loňské výstavě získala ocenění VN1 za třídu mladých s posudkem: výborně vyvíjející se fena s překrásným úhlením zadních končetin, výborná horní i dolní linie. Měli jsme ohromnou radost. Naše Dorka  má 35 kg, je velice zvědavá, nic jí neunikne, na obloze sleduje padáky, rogala, letadla, ptactvo - má neuvěřitelný zrak a sluch. Někdy mi připadá, jakoby rozuměla všemu, co jí říkám. Jelikož naše fenky milujeme a rádi bychom jim prodloužili jejich psí život, chceme pro ně to nejlepší. Základ vidíme nejen v poskytnuté lásce, péči, trpělivosti, ale samozřejmě i v kvalitním krmení.

Od 3. měsíce Dorku krmíme Belcandem. Nejen, že jí moc chutná, ale to, jak jí prospívá, je také znát na jejím vzhledu, kondici a zdraví!!! Jako pamlsek za odměnu dostává FirstMate Chicken with Blueberries, jelikož borůvky dostávají naše dvě jorkšírky a také jim moc chutnají. Jorci: čtyřletá Filomína, která má genetickou vadu oka - suché oko a desetiletá Beruška, která má epilepsii a atopický ekzém, mají nádhernou srst a skvělou kondici, zoubky chodíme čistit co 1,5 - 2 roky. Krmíme je pro mne kvalitním krmivem Arden Grange Adult rich in lamb & rice a FirstMate Chicken with Blueberries.

. Nejen, že jí moc chutná, ale to, jak jí prospívá, je také znát na jejím vzhledu, kondici a zdraví!!! Jako pamlsek za odměnu dostává FirstMate Chicken with Blueberries, jelikož borůvky dostávají naše dvě jorkšírky a také jim moc chutnají. Jorci: čtyřletá Filomína, která má genetickou vadu oka - suché oko a desetiletá Beruška, která má epilepsii a atopický ekzém, mají nádhernou srst a skvělou kondici, zoubky chodíme čistit co 1,5 - 2 roky. Krmíme je pro mne kvalitním krmivem Arden Grange Adult rich in lamb & rice a FirstMate Chicken with Blueberries.

Ze začátku byl problém najít kvalitní krmení, které by jim chutnalo. Měla jsem strach, že budou asi hladovět. Nechutnalo jim nic ani (značky krmiva nebudeme uvádět), až jsem jednou na výstavě s Fili objevila stánek s krmením, kde jsem dostala vzorek krmiva. Během 5 minut nezůstala ani granulka a z výstavy jsem odjížděla s pytlema Arden Grange – jehněčí s rýží a FirstMate - kuřecí s borůvkami. Během měsíce se upravila jejích váha, každá nabrala půl kilogramu, konečně běhaly celé hodiny po zahradě a byly akční. Jsou to 3 roky, fenky jsou mimo genetické nemoci, díky bohu zdravé.

Všem milovníkům pejsků doporučuji krmit kvalitním krmením, stojí to za to!!!


Klára Havránková

Hezký den, nejprve bych Vám ráda poděkovala za předchozí rady. Moje fenka měla kožní problémy a veterinář chtěl nasadit kortikoidy. Zkusila jsem podle Vašich rad krmivo Firstmate kuře a borůvky, vysadila jsem všechny pamlsky a máme pokoj, zlepšila se jí hodně srst a kůže je bez podráždění a vřídků. Taky zažívání a stolice je v pořádku.

Stav kožních problémy fenky bohužel nemám vyfocený a nyní už není co fotit, fenka po vašem krmivu už žádný problém nemá. Baští ho s chutí a já jsem jen ráda, že jsem neposlechla veterináře a nenechala jsem ji léčit léky proti alergii či případnými kortikoidy. Nikdy bych jí tyto léky nenechala dát, i kdybychom měli vyzkoušet všechno. Zkusila jsem to nejjednodušší a to, že jsem změnila krmivo. Po předchozích zkušenostech s jinými krmivy už mám jasno.

Děkuji a s pozdravem Havránkovázpět    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP