Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Krmivo pro psy | FirstMate | Superprémiová krmiva

FirstMate Lamasko Sensitive 15 kg - nahradní obal

Dostupnost: do 2 pracovních dnů

Krmivo pro dospívající, mladé psy a psy středního věku s běžnou i zvýšenou aktivitou, pro plemena malá až obří, s důrazem na prevenci ortopedických problémů (úprava hladin minerálů)

Cena: 1 521,00 Kč  1 690,00 Kč
Ušetříte: 169,00 Kč
 ks 

  • holistické složení (vysoká hladina antioxidantů)
  • posiluje imunitní systém, pomáhá dosáhnout ideálního osvalení
  • podpora kloubního systému (výstavba, hydratace, protizánětlivý účinek)

Složení:

Oves, ječmen, jehněčí moučka, bramborové vločky, rybí moučka, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), kukuřičný gluten, chlorid draselný, cholin chlorid, kyselina sorbová, pivovarské kvasnice, difosforečnan vápenatý, chlorid sodný, jaterní výtažek

Analytické látky:

Hrubý protein 24 %, hrubý tuk 12 %, hrubá vláknina 4 %, vlhkost 10 %, hrubý popel 9 %, vápník 1,68 %, fosfor 1,2 %, poměr vápník/fosfor 1,5:1, metabolická energie 3524 kcal/kg

Doporučené denní dávkování:

Váha psa (kg)

Méně aktivní

Aktivní

Štěně

1-2,3

17-34g

20-41g

22-44g

2,3-4,5

34-58g

41-69g

44-75g

4,5-9

58-86g

69-132g

75-144g

9-13,6

86-144g

132-173g

144-201g

13,6-23

144-201g

173-230g

201-288g

23-32

201-259g

230-345g

288-403g


Zkušenosti chovatelů:


Argentinská doga – kožní problémy

   

Již po měsíci krmení FirstMate Pacific Ocean Fish obrovská změna k lepšímu, fenka dále krmena FirstMate Lamasko Sensitive a stav se neustále zlepšuje :-)

Boxer, Olga Vávrová, Chovatelská stanice Ze slunečného vrchu: www.brema.org

   

Nedávno jsem stála před problémem, jakým krmivem nahradit granulované krmivo, které jsem léta používala, ale bohužel přestalo vyhovovat. Začala jsem pečlivě studovat jednotlivá krmiva na trhu a věnovala jsem tomu opravdu hodně času. Nakonec jsem vybrala tři druhy tzv. superprémiových krmiv, o kterých jsem si myslela, že by mohla být pro mé psy vhodná. Mimo jiné jsem vyzkoušela krmivo FirstMate a u něho jsem už zůstala.

Nyní tedy krmím své tři boxery a jednoho dobrmana krmivem FirstMate Lamasko. Přestože toto krmení dostávají mí psi poměrně krátkou dobu, jsem s ním velice spokojená. Psům moc chutná a již po třech týdnech se kvalita krmiva viditelně projevila na srsti všech psů, která je po tomto krmivu ještě sytější, kvalitnější a krásně se leskne. U staršího psa také došlo ke zlepšení pohybu zadních končetin, se kterými míval problémy, což jsme vždy řešili přidáváním kloubních preparátů.

Nyní nám stačí krmivo FirstMate. Jsem přesvědčená, že jsem ve FirstMate našla krmivo "na celý život". Kvalita tohoto krmiva je vynikající a sortiment tak široký, že si mohu vždy vybrat to pravé s ohledem na věk a momentální potřeby mých psů.


Bullmastiff, Mgr.  Pavla Vyhlídalová

   

Na současném přesyceném trhu je velice těžké nalézt optimální granulované krmivo pro naše psí společníky. Také jsem se tímto "pralesem" produktů před dvěma lety prodírala. Naše štěně jsme si přivezli extrémně přecitlivělé na některé složky potravy a především "nežravé". Ponořila jsem se tedy do studia odborné literatury na téma výživa psa. Získala jsem informace, které mi pomohly stanovit kritéria pro výběr vhodných granulí. Ujasnila jsem si tedy, co od kvalitního krmiva očekávám a začala separovat "nabídky" podle dalších, pro mne podstatných ukazatelů (velikost granulí, velikost balení, hutnost granulí, chutnost granulí a v neposlední řadě cena ). Suma-sumárum, zredukováno na tři značky, ze kterých si náš Albert vybral právě FirstMate.

Dnes je našemu "drobečkovi" téměř 30 měsíců a váží 64 kg. Ve dvou letech jsme z granulí pro štěňata obřích plemen přešli na FirsMate Lamasko. Podstoupil také RTG kyčelních kloubů s oficiálním vyhodnocením, které je u plemene bullmastiff podmínkou k uchovnění. Výsledek je velice dobrý - DKK 0/2 (druhý stupeň DKK na levé kyčli byl způsoben úrazem). Je tedy nesporné, že obsah kloubní výživy v granulích FirstMate pro štěňata obřích plemen spolu s ideálním obsahem proteinů a tuků jsou dostačující pro zdravý a neuspěchaný růst, který je základem prevence fyziologických problémů obřích plemen v dospělosti. Podotýkám, že vzhledem ke gastritickým problémům našeho psa ve štěněčím věku jsme nemohli přidávat kloubní výživu jako doplněk stravy, takže zdravý základ, který mají Albertovy klouby, je díky FirstMate. Kladně také hodnotím velikost granulí pro obří plemena. Albert je donucen řádně kousat, čímž si udržuje krásně bílé zuby. Vyhovuje mi také skutečnost, že mohu dle vlastního uvážení reagovat na momentální potřeby svého psa a ze sortimentu FirstMate krmiva individuálně kombinovat.

Objektivním hodnocením jsou bezesporu posudky z výstav – rakouský rozhodčí našemu psovi chválil krásné zuby, rozhodčí z Anglie (specialistka na BM) žasla nad jeho pigmentem, srstí a muskulaturou. Albert je ve výborné kondici, za což bezesporu vděčíme "prvnímu příteli", tedy FirstMate.


Bullmastiff, Radka a Radomír Piňosovi

   

Krmivo FirstMate nám bylo několikrát doporučeno několika chovateli bullmastiffů a protože pro naši fenku chceme to nejlepší, tak jsme jí ho dopřáli. Moc jí chutná, granule jsou větší, tak jí to nutí kousat a nehází to rovnou do krku, odpad má znatelně menší. Viditelně prospívá a je živější a hravější. Fenka byla krmena krmivem FirstMate Maitenance Large Breed Puppy a nyní ho začínáme míchat s FirstMate LAMASKO.


Dobrman, Eva Pávková

   

Dobrý den,

krmivo si od vás objednáváme již delší dobu. Bylo nám doporučeno panem Desenským. Máme bojácného psa, který má problémy s přibíráním. Začali jsme s ultraprémiovým krmivem ARDEN GRANGE, se kterým jsme byli spokojeni. Po nějaké době jsme ARDEN GRANGE vyměnili za superpremiové krmivo FIRST MATE. Tím krmíme teď. Naše dobrmanka si na něm pochutnává, nemá žádný problém sníst samotné granule-je totiž celkem vybíravá a vždy jsme ji do granulí museli přidat nějakou dobrotu,buď jogurt nebo nějakou konzervu. Musíme říct, že má krásnou lesklou srst, kterou obdivují všichni, kdo ji vidí, je plná energie a nemá žádné problémy s trávením. S těmito granulemi jsme moc spokojeni. Nemáme ani žádný problém s objednáním a s dodávkou - vše probíhá velmi pohodlně přes internet a dodávka vždy přijde velmi rychle. Děkujeme.

S přáním hodně spokojených klientů manželé Pávkovi


Kříženec německý ovčák x belgický ovčák, Veronika Vašátková

   

Dobrý den, mám  křížence německého a belgického ovčáka. Fenka je velmi hyperaktivní, takže jsme mívaly problémy s váhou, resp. s tím, že nenabírala už jako štěňátko tak, jak jsem očekávala. Z tohoto důvodu jsem asi před rokem přešla na krmivo FirsMate, po kterém fenka hezky nabrala, ale zároveň nebyla "vypasená".
 Nutno podotknout, že s váhou (především v zimním období) zápasíme stále, už jsem skončila na krmivu pro psy v zátěži. Vzhledem k tomu, že fenka je celoročně venku za jakéhokoliv počasí, je potřeba na zimu váhu spíše zvyšovat. V současné době jsem krmím FirstMatem a Nuova Fattoria StoneCrick plus a dokrmuji konzervami. Celkově jsem s Vaším krmením spokojená.
S přáním příjemného dne

Veronika Vašátková


Leonberger a kříženec, Jana Zemanová

Dobrý den,

rádi se podělíme o naše zkušenosti s krmivem FirstMate. Manžel tuto značku objevil na internetu, kde měla velký úspěch v rámci nezávislé studie. Máme jednoho leonbergera (7 roků) a jednoho nalezeného křížence (5 let, prý hovawart). Pro oba naše pejsky jsme po poradě s prodejcem zvolili granule Firstmate Lamasko. Jsme s ním maximálně spokojeni, pejskům moc chutná. Jejich srst se výrazně zlepšila. Dříve jsme každoročně řešili hlavně během zimy potíže s klouby u našeho leonbergera Dennyho, který občas pokulhával vlivem přetížení šlach, natažení vazů při zimních radovánkách. V těchto granulích má veškeré potřebné látky a výživu, takže tento rok jsme přečkali bez jediných obtíží.

Všem vřele doporučujeme. Jsme také moc spokojeni se službami prodejce - rychlé a skvělé jednaní. Díky.

J., L., Zemanovi a Denny s Benemzpět    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP