Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Krmivo pro psy | Belcando

Belcando Senior Sensitive 15 kg

Dostupnost: do 2 pracovních dnů

Kompletní krmivo pro starší psy s normální aktivitou

Cena: 1 290,00 Kč  1 358,00 Kč
Ušetříte: 68,00 Kč
 ks 

Složení

rýže; nízkopopelovinová drůbeží masová moučka (15 %); loupaný oves; bramborový škrob (12 %); sleďová moučka (2,5 %); hydrolyzovaná želatina (2,5 %); výlisky z jader hroznového vína; pivovarské kvasnice; drůbeží tuk; palmový olej; karob; sušené řepné řízky; moučka z loupaného ovsa; semena chia; lněné semínko; hydrolyzovaná drůbeží játra; dihydrogenfosforečnan vápenatý; chlorid sodný; chlorid draselný; byliny (celkem 0,2 %: kopřivové listy, kořen hořce, zeměžluč, heřmánek, fenykl, kmín, jmelí, řebříček, ostružiny); juka

Jaké jsou zdroje bílkovin?
70 % živočišné bílkoviny (50 % z drůbeže, 10 % z ryb, 10 % z hydrolyzované želatiny)
30 % rostlinné bílkoviny


Analýza

bílkoviny 19,5 %; tuk 10 %; popeloviny 5 %; vláknina 4,5 %; vlhkost 10 %; vápník 0,8 %; fosfor 0,55 %; sodík 0,25 %

Vitamíny a minerální látky na kg:

vitamín A 15 000 m.j.; vitamín D3 1 500 m.j.; vitamín E 150 mg; měď (jako pentahydrát síranu měďnatého) 17 mg; železo (jako síran železnatý) 200 mg; mangan (jako oxid manganatý) 40 mg; zinek (jako oxid zinečnatý) 170 mg; jód (jako jodid draselný) 2 mg; selen (jako seleničitan sodný) 0,3 mg; lecitin 2 000 mg; přírodní výtažky s vysokým obsahem vitamínu E 50 mg

Váha psa

Denní dávka

 

3 kg
5 kg

65g
100g

 

10 kg
15 kg

160g
220g

 

20 kg
25 kg

270g
320g

 

35 kg
50 kg

410g
540g

 

65 kg
80 kg

650g
760g


Zkušenosti chovatelů:


Labradorský retrívr, Petr Englich


Dobrý den,
 
Mám 11letého vodícího psa, který stále aktivně pomáhá. V nedávné době se u něj začaly projevovat velké stravovací obtíže. Gaston nemohl spát, trpěl velkými bolestmi břicha, začal být celkově apatický a kvalita srsti se dlouhodobě zhoršovala... Musím říci, že už jsem o něj měl opravdu strach. Z krve se nakonec zjistilo, že má problém se slinivkou. Díky náhodě jsem našel stránky Vaší firmy a až vy jste mi opravdu poradili čeho se vyvarovat, co psovi určitě nedávat, vysvětlili jste mi v čem spočívá Gastonův problém a doporučili jste mi krmivo Belcando Senior, za což jsem moc rád. Teď už má Gaston načatý 3. pytel a veškeré obtíže, které byly dříve každodenní, již úplně ustaly. Pes je celkově aktivnější, má radost ze života, těší se na každé krmení a mě se nesmírně ulevilo.
 
Chtěl bych Vám tímto ještě jednou mnohokrát poděkovat za radu a pomoc. Vážím si zejména Vašeho odborného přístupu, který bohužel v dnešní době již není samozřejmostí. Určitě všem ve svém okolí budu stránky a produkty Vaší firmy s důvěrou doporučovat.
 
Děkuji, Petr Englich Kladno


Německý boxer a kříženci, Kateřina Červinková Houšková


Dobrý den!
O krmivech, které prodáváte, jsme se dozvědeli od pana Desenského. Když
jsme si stěžovali, že náš nový pes Deaf špatně žere a neprojevuje o
žrádlo příliš zájem (kromě toho docela často žrádlo zvracel), doporučil
nám, abychom, kromě jiného, změnili krmivo a přešli na kvalitní krmiva
od Vás. Začali jsme nakupovat Nuova Fattoria a pes konečně začal žrát  plné dávky a  přestalo i zvracení. Pokud se nám někdy stane, že
nestihneme včas koupit novou dávku Nuova Fattoria, a já ho musím, než přijde objednávka, krmit běžným krmením  ze supermarketu, tak se potíže zase vrátí. Takže mi už vlastně teď nemáme jinou možnost, než nakupovat u Vás :-)
Kromě Deafa, kterému jsou teď 4 roky, máme ještě dva malé psy v důchodovém věku ( 17letého Tota  a 18  letého Butona - oba dva jsou to kříženci), kteří si na krmivu od Vás také pochutnávají. A do rodiny patří i dvě kočky – 11 letý Harry a 7 letá Garfielda, kterým u Vás také nakupujeme. Buton a Garfielda mají oba už čtvrtým rokem rakovinu. Přestože u obou lékaři předpověděli brzkou smrt (Butonovi dávali max. půl roku, Garfieldě po chemoterapii 2 - 3 roky),
žijí oba dva o dost déle, než jsme si vůbec představili doufat. V tomto
případě nemohu s jistotou říct, že je to  způsobeno Vaším krmivem, ale faktem je, že poslední 3 roky je opravdu krmíme jídlem od Vás.
Kromě toho jsem už Vaše krmivo doporučila dvěma svým známým, kteří řešili alergii u svých psů, protože jsem přesvědčená, že jak u lidí, tak u psů je u alergií  strava zásadní .
S pozdravem
Kateřina Červinková Houšková

Ridgeback, kříženec, 2 kočky, Lenka Sixtová

   


Dobrý den,

jak vidíte na fotkách, máme dva psy a dvě kočky – 7 letou fenku ridgebacka, 2 letého křížence belgičáka (z útulku), 16 letého kocoura a 10 letou kočičku (z útulku).
Neustále jsme řešili, čím krmit a  různě jsme to střídali. Až jsem na webu Rudy Desenského narazila na doporučení vašich webovek a vámi nabízeného krmiva. Poprvé v říjnu 2009 jsem zkusila objednat Belcando a Nuova Fattoria, a protože "ohlasy" zvířecích strávníků byly kladné, nakupuji od té doby pouze na krmivo-pro-psy.com. Chlupáčům granule chutnají, a také s jejich "odchodem" z těla to je lepší - exkrementy jsou menšího objemu než dřív a správné konzistence, takže mám ulehčený úkol při uklízení po nich na procházkách.

Za rok jsem vyzkoušela Belcando Dinner, Belcando Premium i Senior, Nuova Fattoria Stone Crick a teď jsem nově objednala OmniPro complete a Belcando pamlsky, tak uvidíme. Kočičáci měli Cat Senior a teď vyzkouší Nuova Fattoria Stone Cat.
 
Takže spokojenost velká, díky.
 
Hezký den a hodně úspěchů přeje
Lenka Sixtová z Rakovníka.zpět    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP