Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Krmivo pro psy | Belcando

Belcando Puppy Gravy 5 kg

Dostupnost: do 2 pracovních dnů

Kompletní krmivo pro štěňata všech plemen do 4 měsíců a mladé psy malých plemen

Cena: 416,00 Kč  514,00 Kč
Ušetříte: 98,00 Kč
 ks 

Expirace 06/2020
  • Vysoký podíl čerstvého masa
  • Pivovarské kvasnice zajišťují rozvoj zdravé kůže a husté srsti
  • Napomáhá trávení díky semenům chia
  • Podporuje tvorbu kloubní chrupavky
  • Výtažek z juky váže metabolické produkty v tlustém střevě a tím omezuje tvorbu nepříjemného zápachu
  • Vysoké množství energie v malém objemu snižuje množství exkrementů a nezatěžuje tak trávicí systém velkými objemy
Složení:
čerstvé drůbeží maso (30 %); rýže (23 %); nízkopopelovinové sušené drůbeží bílkoviny, (19 %); kukuřice; rybí moučka z mořských ryb (6 %); drůbeží tuk; rostlinný olej (palmový, kokosový); sušená vejce (2,5 %); hydrolyzovaná želatina (2,5 %); sušené pivovarské kvasnice (2,5 %); sušené lusky svatojánského chleba; sušené odcukřené cukrovarské řízky; hydrogenfosforečnan vápenatý; hydrolyzovaná drůbeží játra; lněné semínko; chia semena; chlorid sodný; chlorid draselný

Analytické složení:
Hrubý protein: 29%
Hrubý tuk: 17%
Hrubá vláknina:2%
Hrubý popel: 6,5%
Vápník: 1,25%
Sodík: 0,35%

fosfor 0,95%; vitamín A 15 000 m.j./kg; vitamín D3 1 500 m.j./kg; vitamín E 150 mg/kg; měď ( pentahydrát síranu měďnatého) 12,5 mg/kg; železo (síran železnatý) 200 mg/kg; mangan (oxid manganatý) 40 mg/kg; zinek (oxid zinečnatý) 150 mg/kg; jód (jodid draselný) 2 mg/kg; selen ( seleničitan sodný) 0,05 mg/kg; lecitin 2400 mg/kg; přírodní výtažky s vysokým obsahem vitamínu E 48 mg/kg


Pro usnadnění přechodu na granulovanou stravu je chuť krmiva BELCANDO® Puppy gravy zvýrazněna výbornou omáčkou, která se vytvoří po zalití granulí teplou vodou. 3 díly krmiva BELCANDO® Puppy gravy zalijte 1 dílem teplé vody (40-50 °C) a zamíchejte.
Později můžete krmivo BELCANDO® Puppy gravy podávat v suchém stavu, i tak se vyznačuje výjimečnou chutností.

BELCANDO® Puppy gravy obsahuje výtažky přírodního původu s vysokým obsahem tokoferolu (= přírodní vitamin E)

Čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže najdete na zadní straně obalu.
Pro zajištění data minimální trvanlivosti skladujte v chladu a suchu.

Správnou krmnou dávku nejlépe určíte pravidelným kontrolováním hmotnosti psa. Průměrné krmné dávky pro štěňata a mladé psy jsou uvedeny v tabulce na obalu.
Doporučujeme porovnávat individuální vývoj hmotnosti psa s vývojem hmotnosti typickým pro dané plemeno.


Zkušenosti chovatelů:


Barevný boloňský psík, Jana Husníková

Dobrý den,

své 4měsíční štěňátko krmím pouze granulkami značky Belcando. Je to můj první pejsek, ale dle toho jak se vrhá pokaždé na misku, věřím, že jí moc chutnají. Občas zaliji granulky horkou vodou a nechám vystydnout. Veterinář mi značku schválil. Takže u mě spokojenost. Děkuji Vám.


Barevný boloňský psík, Kurková Lenka, www.sileko.cz

Dobrý den,
 
já jsem spokojená hlavně v chovech, vždy poznáme kvalitu, jen těm lidem to vysvětlovat to je na hodiny, každopádně to pochopí, když ne teď tak časem určitě.Vaše vizitky jsem nakopírovala do papírů ,,rady ke štěňátkům,, a každého tu poučuji již 2-3roky. Dnes je u lidí ale jediný problém-peníze, stále jsou schopní šetřit tam kde nemají.
Pozitivní na Vašem internetovém obchodě je to, že nad 1000 Kč posíláte zdarma a hlavně také rychlost. Spousta jich o Vás neví, takže se každému co tu kupují štěndo snažím vysvětlovat a doporučovat.

Přeji hezký den Kurková


Cavalier King Charles spaniel, Olga Jačková

   

Již dva roky nakupuji krmivo pro své psy plemene Cavalier King Charles spaniel v internetovém obchodě www. krmivo-pro-psy.com. S kvalitou a širokou škálou nabízeného zboží jsem plně spokojená. Psi v mé péči a z mé chovatelské stanice Gardyth dosahují výrazných výstavních úspěchů. Ve svém chovu si zakládám především na zdravotním stavu svých psů a k tomu samozřejmě značnou měrou přispívá kvalitní krmení. Jsem ráda, že jsem našla firmu, která je zaměřená na prodej kvalitního krmení a vyživových doplňků. Nemusím si již složitě  ověřovat kvalitu nabízených produktů a ušetřený čas zhodnotím v péči o naše kavalírky.
Chovatelskou stanici jsem založila před sedmi lety. Jsem členkou klubu Kavalír a king Charles španělů - Praha, odchovala jsem čtyři vrhy. Fena Anna Maria Gardyth ( Klubový šampion, šampion a Grand š. České rep.) se stala za rok 2010 nejúspěšnější výstavní fenou v barvě BT a nejúspěšnější fenou z ostatních barevných variet. V soutěži chovatelských stanic se naše stanice Gardyth umístila na druhém místě za rok 2010, třetí místo jsme získali za rok 2011. Šampionka Beatrix Van Oranje Gardyth se stala za rok 2011 nejúspěšnější fenou v barvě black and tan. Rubínová Catherine Deneuve Gardyth je za rok 2011 na druhém místě v RU fenách.

S pozdravem
Olga Jačková


Čínský chocholatý pes, Vávrová Lenka

   

Dobrý den, s vaším obchodem a granulkami jsme moc spokojeni. Nyní krmíme s Belcandem a FirstMate  a jsou obojí super. Naši naháči skvěle prospívají, mají pěknou čistou kůži a osrstěné holčičky kvalitní dlouhou srst. Musíme se pochlubit i výstavními úspěchy, máme doma českou šampionku, klubovou šampionku, pes je český junior šampion, Bis junior club show KCHN 2006, excellent na WDS Poznaň a naše mladá fenka čekatelka českého junior šampiona.
 
Ještě jednou děkuji. Vávrová Lenkazpět    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP