Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Krmivo pro psy | Belcando

Belcando Dinner 25 kg

Dostupnost: do 2 pracovních dnů

Krmivo pro dospělé psy všech plemen s běžnou aktivitou

Cena: 1 732,00 Kč  
 ks 

Má váš pes vyrovnanou povahu a vykazuje obvyklou úroveň aktivity? Pak je pro jeho jídelníček krmivo BELCANDO DINNER vždy tou správnou volbou. V kombinaci se zdravou zátěží se váš pes bude těšit pevnému zdraví a dobré pohodě.

  • Velmi vhodné i pro citlivé psy, kteří nesnášejí některé potraviny (drůbež a ryby jako zdroj bílkovin, brambory a rýže jako zdroj uhlovodanů - žádný pšeničný lepek nebo hovězí)
  • Vyvážený poměr bílkovin a energie pro obvyklou úroveň aktivity psa
  • Snadná stravitelnost díky vysokému podílu masa (75 % živočišných bílkovin - 65 % z drůbeže, 10 % z ryb)
  • Lecitin, pivovarské kvasnice a kyselina linolová zajišťují rozvoj zdravé kůže a husté srsti
  • Přirozená a zdravá ochrana buněk prostřednictvím moučky z jader hroznového vína lisovaných za studena VITIS - pro ochranu těla před "rezivěním"
  • Výtažek z juky váže metabolické produkty v tlustém střevě a tím omezuje tvorbu nepříjemného zápachu

Složení

Drůbeží moučka, kukuřice, rýže, bramborové úsušky, sleďová moučka, výlisky z dřeně hroznového vína, pivovarské kvasnice, karob, řepné řízky, drůbeží tuk, palmový olej, Dihydrogenfosforečnan vápenatý, moučka z drůbeží játry, pšeničný škrob, chlorid sodný, chlorid draselný, Yucca extrakt, , vitamíny A, D3, C, E, B1, B2, B6, B12, K3, kyselina nikotinová, Pantothenan vápenatý, kyselina listová, biotin, cholin chlorid, síran železnatý monohydrát, síran měďnatý pentahydrát, oxid zinečnatý, oxid manganatý, síran kobaltnatý monohydrát, seleničitan sodný, jodičnan vápenatý bezvodý

Analýza
      
Bílkoviny: 23,0 %   
Tuky: 10,5 % 
Popeloviny:  8,0 %
Vláknina   3,0 %  
Vápník:  1,5 %  
Fosfor:  1,1 % 
Sodík:  0,35 %
Využitelná energie (ME): 14,5 MJ/kg


Zkušenosti chovatelů

Bernský salašnický pes a kříženec, Kateřina Cviklová, www.edy-okty.wz.cz

   

Krmivem Belcando Dinner krmíme přibližně rok a jsme naprosto spokojení. Téměř tři roky jsme hledali krmivo pro naše hafany, které by jim vyhovovalo. Prošli jsme několika předraženými značkami, až jsme našli krmivo, které mi osobně vyhovuje cenově a hafanům nejen chutná, ale hlavně "sedí". Výrazně se zlepšily problémy se srstí, psi jsou ve skvělé kondici a ani netrpí průjmy, což byl dříve častý problém. Náš malý kříženec nechtěl granule téměř vůbec a teď jsou jeho oblíbenými:) a náš velký berňák je i přes displazii kyčelních kloubů a přes pobyt většinu roku venku ve skvělé kondici a všechno zvládá. Co více si přát, než vidět své hafany spokojené...


Kanárská doga, Dana a Jaroslav Lukáškovi, Chovatelská stanice Reina Izabel, www.reina-izabel.cz , Zadní Podskalí 309, Týn nad Vltavou, tel.: 607 932 341, 603 788 090, e-mail: Lukaskova.dana@seznam.cz

   

Dobrý večer, posíláme Vám fotky našich "kluků", kteří jsou v současné době nejúspěšnější kanárské dogy v Čechách i na Slovensku. Oba pejsky krmíme granulemi značky BELCANDO a podáváme jim denně tabletky kloubí výživy CANI AGIL. Je to vidět na jejich kondici a zdraví. Veterináře navštěvujeme pouze 1x do roka při povinném očkování. Tak se krmí šampióni!

Pro přesnost, Kimi Show Xanti Land je ten tmavý pejsek, Ensay Titilar je ten rezavý.Oba jsou stejně úspěšní, o malinko víc úspěšný je Kimi Show Xanti Land.

Kimi Show Xanti Land: Český šampion, Český grand šampion, Slovenský šampion, Rakouský šampion.
15x BOB (vítěz plemene), na WORLD DOG SHOW  Bratislava v r. 2009 jako jediný z účastníků z Čech a Slovenska přivezl titul: výborná 2, res.CAC. V soutěži TOP DOG 2009 ČR získal krásné 5.místo ve II. sk. FCI. V r. 2007 získal 1.místo BIG ve II.sk. FCI a zároveň 2.místo BIS. DKK 0/0.

Ensay Titilar: Český šampion, Český grand šampion, Slovenský šampion, Rakouský šampion.
8x BOB, na World Dog Show Bratislava v r. 2009 ve třídě šampiónů získal ocenění výborná (bez pořadí). V soutěži TOP DOG 2008 ČR získal také 5.místo ve II.sk. FCI. V r. 2008 získal 1.místo BIG ve II.sk. FCI, ten samý rok pak 4.místo BIG ve II. sk. FCI. DKK 1/2

Zdraví a přeje hezký večer Dana a Jaroslav Lukáškovi - CHS REINA IZABELzpět    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP