Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Krmivo pro psy | Arden Grange

Arden Grange Adult with fresh chicken & rice 15 kg

Dostupnost: do 2 pracovních dnů

Krmivo pro dospělé psy s normální aktivitou (malá a střední plemena od 9 měsíců, velká plemena od 12 měsíců, obří plemena od 18 měsíců) -kuře a rýže- prevence zdravot. problémů ...

Cena: 1 591,00 Kč  
 ks 

 • Kuřecí moučka nejvyšší kvality jako hlavní surovina, čerstvé kuřecí maso - vysoce kvalitní zdroje lehce stravitelných bílkovin, záruka vysokého podílu živočišných bílkovin, nízká krmná dávka
 • Vyrobeno v souladu s firemní etikou - Arden Grange používá maso z kuřat z faremních chovů, nikoliv z chovů klecových, výhradně v potravinářské kvalitě, tak jako ve všech recepturách - žádné krmné suroviny nebo vedlejší produkty
 • Nízký obsah škrobů - nutričně hodnotná strava jako prevence zdravotních problémů
 • Kuřecí a rybí tuk jako jediné zdroje tuků - žádné rostlinné oleje - podle potřeb masožravé šelmy
 • Střední velikost granulek - vyhovuje dospělým jedincům všech plemen
 • Kalorická hodnota ideální pro udržení hmotnosti lehce zaměstnaných psů
 • Hypoalergenní
  - bez lepku, mléčných výrobků, hovězího masa a sóji
  - bez barviv, zchutňovadel, konzervantů, olejů, vedlejších produktů
  - žádné rostlinné proteinové koncentráty, geneticky modifikované suroviny
 • Správný poměr omega-6 a omega-3 kyselin pro zdravou kůži a perfektní srst, cheláty Zn, Cu a Fe
 • Obohaceno nukleotidy pro podporu trávení, extraktem z brusinek – desinfekce, buněčná ochrana
 • Extrakt z citrusů pro podporu hygieny dutiny ústní
 • Vitamíny a přírodní antioxidanty,vyrovnané hladiny minerálů
 • Glukosamin, chondroitin a MSM – kloubní výživa 

Složení

Kuřecí moučka (min. 27%), celozrnná bílá rýže (min. 26%), celozrnná kukuřice, kuřecí tuk konzervovaný směsí tokoferolů a rozmarýnu, řepná dužnina, čerstvé kuřecí maso (min. 5%), sušené pivovarské kvasnice, sušené vejce, rybí moučka, lněné semínko, rybí tuk, minerály včetně chelátů Zn, Fe a Cu, vitamíny, nukleotidy, FOS, MOS, extrakt z brusinek, extrakt z citrusů, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, MSM, extrakt z juky.

Analýza

Metabolická energie: 4140 kcal/kg

Bílkoviny: 25% (71% živočišných, 29% rostlinných)
Tuk: 15%
Vláknina: 2,5%
Popeloviny: 7%
Vlhkost: 8%
Omega-6: 2,53%
Omega-3: 0,37%
Vitamin A: 15 000 IU/kg
Vitamin D3: 1 000 IU/kg
Vitamin E: 100 IU/kg
Vápník: 1,1%
Fosfor: 0,75%
Měď: 20 mg/kg


Zkušenosti chovatelů:


Dobrman, Eva Pávková

   

Dobrý den,

krmivo si od vás objednáváme již delší dobu. Bylo nám doporučeno panem Desenským. Máme bojácného psa, který má problémy s přibíráním. Začali jsme s ultraprémiovým krmivem ARDEN GRANGE, se kterým jsme byli spokojeni. Po nějaké době jsme ARDEN GRANGE vyměnili za superpremiové krmivo FIRST MATE. Tím krmíme teď. Naše dobrmanka si na něm pochutnává, nemá žádný problém sníst samotné granule-je totiž celkem vybíravá a vždy jsme ji do granulí museli přidat nějakou dobrotu,buď jogurt nebo nějakou konzervu. Musíme říct, že má krásnou lesklou srst, kterou obdivují všichni, kdo ji vidí, je plná energie a nemá žádné problémy s trávením. S těmito granulemi jsme moc spokojeni. Nemáme ani žádný problém s objednáním a s dodávkou - vše probíhá velmi pohodlně přes internet a dodávka vždy přijde velmi rychle. Děkujeme.

S přáním hodně spokojených klientů manželé Pávkovi


Gordonsetr, Dana Dušková

Moje zkušenosti s krmivem, které u vás nakupuji, jsou výborné. Mám tříletého gordonsetra jménem Cassidy. Z počátku jsem měla s krmením tohohle "mlsouna" dost problémy. Byl to zkrátka nežravec. Nějaký čas trvalo, než jsem našla ty správné granule pro našeho Kesouška.

Nakupuji u vás granule Arden Grange (střídáme s kuřecím a jehněčím masem). Já i náš miláček jsme moc spokojení jak s kvalitou, tak se službami vašeho internetového obchodu. Pes je velmi vitální s krásnou lesklou srstí.

Děkujeme a přejeme vám moc spokojených psích klientů.

Dana Dušková a Cassidy


Labrador a trpasličí pudl, Marta Klápová


   

Psi se stali před mnoha lety trvalou součástí naší rodiny. Našimi věrnými kamarády bylo několik dobrmanů, pudlů, v současné době máme roční fenku labradora a 6 letého trpasličího pudlíka. Krmili jsme dlouhou dobu komerčními granulemi , vystřídali jsme mnoho různých značek, ale pořád to nebylo to "pravé ořechové". Pravidelně se u všech psů projevovaly zažívací potíže, provázené velkou plynatostí. Před pár lety jsme objevili internetový obchod www.krmivo-pro-psy.com , který nabízí vysoce kvalitní krmiva. Bylo pro nás velice příjemné zjištění, že existují granule , které mohou vyřešit spoustu zdravotních problémů, neobsahují potenciální alergeny (sóju, kukuřici, pšenici) , jsou bez chemických konzervantů, atd.,. Začali jsme pravidelně objednávat Fromm Family, FirstMate, Arden Grange, OmniPro. Granule střídáme, aby měli naši miláčkové změnu. Kromě toho, že problémy s plynatostí zcela zmizely , jim všechny moc chutnají, psi mají krásnou srst a plno energie. Všem našim známým, kteří mají psy, jsme tento internetový obchod doporučili, nejen pro výbornou nabídku krmiva a přehledné grafické zpracování stránek i s poradnou, ale v neposlední řadě pro velice příjemné, vstřícné a profesionální jednání se zákazníky.


Staffordshire Bull Terrier, Jitka Vodičková

Naše Ejmi před pár dny oslavila 6. narozeniny. Je to náš milovaný rodinný příslušník a proto je pro nás důležité, co jí. Fenka vyrůstala na granulích značky E*******, ale měla zažívací problémy. Proto jsem hledala jinou značku granulí. Na stránkách p. Desenského jsem objevila info o Vašich stránkách. Vyzkoušeli jsme granule FirstMate, teď kupujeme Arden Grange Adult. Ejmi granule chutnají, nemá po nich žádné zdravotní problémy, má krásnou srst, prostě prospívá. Více než granule ale má ráda konzervy Arden Grange.  Ty jí s takovou chutí, koulí při tom očima, je radost ji při tom pozorovat. Takže už nemáme důvod měnit značku psí potravy.
Jitka Vodičkovázpět    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP