Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Krmivo pro psy | Arden Grange

Arden Grange Adult rich in lamb & rice 15 kg

Dostupnost: do 2 pracovních dnů

Krmivo pro dospělé psy s normální aktivitou (malá a střední plemena od 9 měsíců, velká plemena od 12 měsíců, obří plemena od 18 měsíců) - jehněčí a rýže - perfektní srst ...

Cena: 1 499,00 Kč  
 ks 

 • Krmivo pro citlivé psy, pro psy nesnášející kuře
 • Novozélandská jehněčí moučka nejvyšší kvality jako hlavní surovina - vysoce kvalitní zdroj lehce stravitelných bílkovin, záruka vysokého podílu živočišných bílkovin
 • Vyrobeno v souladu s firemní etikou - Arden Grange používá masovou moučku z masa pocházejícího z volné pastvy, výhradně v potravinářské kvalitě, tak jako ve všech recepturách - žádné krmné suroviny nebo vedlejší produkty
 • Nízký obsah škrobů - nutričně hodnotná strava jako prevence zdravotních problémů
 • Kuřecí a rybí tuk jako jediné zdroje tuků - žádné rostlinné oleje - podle potřeb masožravé šelmy
 • Střední velikost granulek - vyhovuje dospělým jedincům všech plemen
 • Kalorická hodnota ideální pro udržení hmotnosti lehce zaměstnaných psů
 • Hypoalergenní
  - bez lepku, mléčných výrobků, hovězího masa a sóji
  - bez barviv, zchutňovadel, konzervantů, olejů, vedlejších produktů
  - žádné rostlinné proteinové koncentráty, geneticky modifikované suroviny
 • Správný poměr omega-6 a omega-3 kyselin pro zdravou kůži a perfektní srst, cheláty Zn, Cu a Fe
 • Obohaceno nukleotidy pro podporu trávení, extraktem z brusinek – desinfekce, buněčná ochrana
 • Extrakt z citrusů pro podporu hygieny dutiny ústní
 • Vitamíny a přírodní antioxidanty,vyrovnané hladiny minerálů
 • Glukosamin, chondroitin a MSM – výživa kloubů

Složení

Jehněčí moučka (min. 30%), celozrnná bílá rýže (min. 26%), kuřecí tuk konzervovaný směsí tokoferolů a rozmarýnu, řepná dužnina, sušené pivovarské kvasnice, sušené vejce, rybí moučka, lněné semínko, rybí tuk, minerály včetně chelátů Zn, Fe a Cu, vitamíny, nukleotidy, FOS, MOS, extrakt z brusinek, extrakt z citrusů, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, MSM, extrakt z juky

Analýza

Metabolická energie: 4150 kcal/kg

Bílkoviny: 25% (68% živočišných, 32% rostlinných)
Tuk: 16%
Vláknina: 2%
Popeloviny: 6%
Vlhkost: 8%
Omega-6: 3,5%
Omega-3: 0,4%
Vitamin A: 15 000 m.j./kg
Vitamin D3: 1 500 m.j./kg
Vitamin E: 80 m.j./kg
Vápník: 1,53%
Fosfor: 1,10%
Měď: 20 mg/kg


Zkušenosti chovatelů:


Appenzellský salašnický pes, Veronika Scheschýová

Našeho Uglyho jsme si přivezli od chovatelky, kde byl krmený (značku nebudeme uvádět). My už jsme ale pro něj měli vybráno FM Pacific Ocean Fish. Po těchto granulích je krásně lesklý. Vyzkoušeli jsme zkoušeli i FM Lamb Meal and Rice a také mu velice chutnalo, takže obměňuji jehněčí a rybu.

Nyní po zimě konečně vylínal a každodenní česání stačilo, netvořily se mu nějaké velké holé plochy jako některým pejskům, když přelínávají.

Ugly získal na Světové výstavě v Bratislavě VN1 s hodnocením: velmi hezká srst…

Na cvičáku ho to také moc baví, chceme v budoucnu zkusit složit základní zkoušky poslušnosti a příp. pokračovat dále.

Doma má kamarádku - 5tiletou beaglici, kterou krmíme Arden Grange jehněčím s rýží. Měla nadváhu a trávící potíže a po půl roce na tomto krmivu je z ní fešanda plná elánu.


Bearded kolie, Dagmar Netolická, dagmar.netolicka.sweb.cz

Krmivo od Vás doporučuji všem svým známým, kteří se snaží krmit své psy kvalitně, já sama jsem velmi spokojená.
Přeji Vám vše nejlepší do nového roku a hlavně hodně spokojených zákazníků, jako jsem já.
 
Dagmar Netolická
 

Gordonsetr, Dana Dušková

Moje zkušenosti s krmivem, které u vás nakupuji, jsou výborné. Mám tříletého gordonsetra jménem Cassidy. Z počátku jsem měla s krmením tohohle "mlsouna" dost problémy. Byl to zkrátka nežravec. Nějaký čas trvalo, než jsem našla ty správné granule pro našeho Kesouška.

Nakupuji u vás granule Arden Grange (střídáme s kuřecím a jehněčím masem). Já i náš miláček jsme moc spokojení jak s kvalitou, tak se službami vašeho internetového obchodu. Pes je velmi vitální s krásnou lesklou srstí.

Děkujeme a přejeme vám moc spokojených psích klientů.

Dana Dušková a Cassidy


Labrador a trpasličí pudl, Marta Klápová


   

Psi se stali před mnoha lety trvalou součástí naší rodiny. Našimi věrnými kamarády bylo několik dobrmanů, pudlů, v současné době máme roční fenku labradora a 6 letého trpasličího pudlíka. Krmili jsme dlouhou dobu komerčními granulemi , vystřídali jsme mnoho různých značek, ale pořád to nebylo to "pravé ořechové". Pravidelně se u všech psů projevovaly zažívací potíže, provázené velkou plynatostí. Před pár lety jsme objevili internetový obchod www.krmivo-pro-psy.com , který nabízí vysoce kvalitní krmiva. Bylo pro nás velice příjemné zjištění, že existují granule , které mohou vyřešit spoustu zdravotních problémů, neobsahují potenciální alergeny (sóju, kukuřici, pšenici) , jsou bez chemických konzervantů, atd.,. Začali jsme pravidelně objednávat Fromm Family, FirstMate, Arden Grange, OmniPro. Granule střídáme, aby měli naši miláčkové změnu. Kromě toho, že problémy s plynatostí zcela zmizely , jim všechny moc chutnají, psi mají krásnou srst a plno energie. Všem našim známým, kteří mají psy, jsme tento internetový obchod doporučili, nejen pro výbornou nabídku krmiva a přehledné grafické zpracování stránek i s poradnou, ale v neposlední řadě pro velice příjemné, vstřícné a profesionální jednání se zákazníky.


Staffordshire Bull Terrier, Jitka Vodičková

Naše Ejmi před pár dny oslavila 6. narozeniny. Je to náš milovaný rodinný příslušník a proto je pro nás důležité, co jí. Fenka vyrůstala na granulích značky E*******, ale měla zažívací problémy. Proto jsem hledala jinou značku granulí. Na stránkách p. Desenského jsem objevila info o Vašich stránkách. Vyzkoušeli jsme granule FirstMate, teď kupujeme Arden Grange Adult. Ejmi granule chutnají, nemá po nich žádné zdravotní problémy, má krásnou srst, prostě prospívá. Více než granule ale má ráda konzervy Arden Grange.  Ty jí s takovou chutí, koulí při tom očima, je radost ji při tom pozorovat. Takže už nemáme důvod měnit značku psí potravy.
Jitka Vodičková


Zlatý retrívr a jorkšírský teriér, Šárka Beierová

Máme doma dvou a půlletou fenku retrívra se skvělou povahou. Na loňské výstavě získala ocenění VN1 za třídu mladých s posudkem: výborně vyvíjející se fena s překrásným úhlením zadních končetin, výborná horní i dolní linie. Měli jsme ohromnou radost. Naše Dorka  má 35 kg, je velice zvědavá, nic jí neunikne, na obloze sleduje padáky, rogala, letadla, ptactvo - má neuvěřitelný zrak a sluch. Někdy mi připadá, jakoby rozuměla všemu, co jí říkám. Jelikož naše fenky milujeme a rádi bychom jim prodloužili jejich psí život, chceme pro ně to nejlepší. Základ vidíme nejen v poskytnuté lásce, péči, trpělivosti, ale samozřejmě i v kvalitním krmení.

Od 3. měsíce Dorku krmíme Belcandem. Nejen, že jí moc chutná, ale to, jak jí prospívá, je také znát na jejím vzhledu, kondici a zdraví!!! Jako pamlsek za odměnu dostává FirstMate Chicken with Blueberries, jelikož borůvky dostávají naše dvě jorkšírky a také jim moc chutnají. Jorci: čtyřletá Filomína, která má genetickou vadu oka - suché oko a desetiletá Beruška, která má epilepsii a atopický ekzém, mají nádhernou srst a skvělou kondici, zoubky chodíme čistit co 1,5 - 2 roky. Krmíme je pro mne kvalitním krmivem Arden Grange Adult rich in lamb & rice a FirstMate Chicken with Blueberries.

Ze začátku byl problém najít kvalitní krmení, které by jim chutnalo. Měla jsem strach, že budou asi hladovět. Nechutnalo jim nic ani (značky krmiva nebudeme uvádět), až jsem jednou na výstavě s Fili objevila stánek s krmením, kde jsem dostala vzorek krmiva. Během 5 minut nezůstala ani granulka a z výstavy jsem odjížděla s pytlema Arden Grange – jehněčí s rýží a FirstMate - kuřecí s borůvkami. Během měsíce se upravila jejích váha, každá nabrala půl kilogramu, konečně běhaly celé hodiny po zahradě a byly akční. Jsou to 3 roky, fenky jsou mimo genetické nemoci, díky bohu zdravé.

Všem milovníkům pejsků doporučuji krmit kvalitním krmením, stojí to za to!!!zpět    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP