Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

Německé prémiové krmivo DOGLAND

Je to již řada let co jsme toto řadu německého výrobce Bogro zařadili do naší nabídky.  Dogland je krmivo, které si našlo svůj okruh zákazníků i když toto krmivo nikde neinzerujeme . Když jsem se v poslední době nad touto řadou zamyslel, tak jsem si v duchu odpověděl, že po celá ta léta jsme na ně neměli žádnou reklamaci. Proto jsem se rozhodl, že se o dobrou zkušenost vyplývající z léta mé praxe podělím i s vámi.

Německá firma Bogro je výrobcem řad krmiv Belcando, Bewi dog, Anivital  a Dogland. U řady Dogland  je  zákazníkovi  nabídnuta velmi slušná kvalita krmení za cenu, pro kterou nemusítze příliš hluboko šáhnout do kapsy.  S ohledem na maximální ekonomiku krmiva byl zvolen jednodušší igelitový obal. Z hlediska použitých vstupních surovin se firma snaží dodržet kritéria, se kterými se setkáváme jen u řady top krmiv a bohužel ani u některých  rádoby značkových krmiv se s tak přísnými kriteriemi, která jsou kladena na výrobu Doglandu nesetkáváme. Pro ty z vás, kteří se pohybují v oblasti naturálních krmiv není žádným překvapením, že maximální důraz je kladen i na přírodní konzervaci.
   
U řady  Dogland je použito přírodního způsobu konzervace pomocí vitamínu C a E. Řekl bych , že v cenové relaci ve které se prodává Dogland je toto krmivo  takřka bílou vránou, neboť tento požadavek nesplňuje řada superprémiových krmiv, která jsou zákazníkům nabízena za mnohdy i dvojnásobnou cenu.
    
To, že výrobce  nepodceňuje kvalitu ani u své nejlevnější řady dokumentuje i to, že krmivo není dobarvováno, že není použito jakýchkoliv barviv. Pro výrobu krmiva nejsou použité ani žádné geneticky modifikované obiloviny, které označujeme a mnohdy známe pod zkratkou GMO.
    
Za další klad zmiňované řady považuji  i použití vysoce kvalitního kuřecího tuku, který je ve výrobním procesu přidáván vakuově. Tuk je tak stejnoměrně rozprostřen v celém objemu granule.
  
Obiloviny použité v krmivu jsou nakupovány u německých farmářů, se kterými firma dlouhodobě spolupracuje. Krmivo je kromě povinných a předepsaných státních kontrol pravidelně testováno navíc ve vlastní firemní laboratoři. Neexistuje tak možnost, že by továrnu opustilo krmivo, které by nesplňovalo ty nejpřísnější kontrolní mechanizmy.
   
Pro které psy bych mohl krmivo Dogland doporučit? S ohledem na podíl proteinů , tuků a metabolickou energii bych Dogland doporučil zejména pro psy velkých a obřích plemen.
    
Pokud se někteří z vás rozhodnou pro tuto ekonomickou prémiovou řadu, věřím, že budete spokojeni stejně jako řada chovatelů, která plně důvěřuje a vrací se k tomuto výrobku Made in Deutschland.


Ing. Gerhard Stein

    


Provozovatel internetového obchodu Krmivo-pro-psy.com:
STAZ s r.o., Mlýnská 21, 746 01 Opava, IČ: 60779918, DIČ: 60779918
E-mail: objednavky(a)staz.cz, asistentka(a)staz.cz, info@krmivo-pro-psy.com, Bankovní spojení ČSOB 272123856/0300 Tel.: 602 515 571. Navštivte nás na drese Podvihovská 12A, Opava-Komárov 74770 Provozní doba- Po-Pá - 7-15:30hod.
Provozováno na systému PremiumSHOP